Aktualności

Summer Speed-ball CAMP 2017 – startujemy z zapisami!

Summer Speed-ball CAMP 2017 – startujemy z zapisami!

Robimy powtórkę z ostatnich wakacji. Znów będziemy uczyć się od najlepszych na Świecie! Znów będą Egipcjanie! A żeby nie było nudno – zmieniamy miejsce.

Po ostatnim wpisie o obozie rekreacyjno-sportowym nie pozostawiliście nam żadnych wątpliwości! Po pierwsze – tam zapisy pięknie wypełniają miejsca, a po drugie – najczęściej powtarzające się pytanie w mailach, facebookach, whatsappach, telefonach, sms-ach  – „Kiedy zapisy na obóz z Egipcjanami, KIEDY?!?!?

Odpowiadamy oficjalnie ogłaszając start zapisów na:

Summer Speed-ball Camp – Silesia 2017

Obóz z zeszłego roku był dla nas dużym wyzwaniem i niepowtarzalnym doświadczeniem. Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób wszystko poszło lepiej niż w planach. Po obozie pytaliśmy uczestników co mogłoby być zrobione lepiej i zazwyczaj pojawiały się odpowiedzi typu:

– EEE…..

– Hmmmmm….

– No nie wiem…..

– O! Ja! Ja wiem! Żeby dłuższy był!

My znaleźliśmy kilka drobnostek do poprawy i gwarantujemy, że tym razem będzie jeszcze lepiej. Okolica, w której spędzimy razem tydzień jest jeszcze piękniejsza niż w zeszłym roku, bo jedziemy w okolice Góry Żar, na którą z pewnością się wybierzemy.

[link]

Zdecydowaliśmy się też na ośrodek o nieco wyższym standardzie niż ostatnio. Wspólnie spędzimy tydzień 22-29 sierpnia 2017 w OWR Silesia w Międzybrodziu Bialskim. Jedną z niepodważalnych zalet ośrodka oprócz lokalizacji w przepięknych okolicznościach przyrody jest fakt, że posiada własną salę gimnastyczną, więc po treningu idziesz prosto do siebie do pokoju pod prysznic 😀

[link]

Oczywiście będą z nami Egipcjanie!

I uważamy, że oprócz atmosfery jest to największa wartość tego wyjazdu, bo:

Po pierwsze nie masz wyjścia  – musisz się z nimi komunikować po angielsku. OK! Masz wyjście – możesz próbować po arabsku 😀

Po drugie – możliwość obcowania i zaprzyjaźnienia się z ludźmi z innego kontynentu, wyznania, kultury jest naszym zdaniem dla młodego człowieka bezcenna.

I po najważniejsze – umiejętności sportowe z najwyższej półki. To są najlepsi speed-balliści na Świecie! Egipcjanie organizują w tym roku specjalny turniej, który wyłoni najlepszych spośród najlepszych i to właśnie oni przylecą do nas w sierpniu! NIEŹLE!

Ci którzy z nami już byli wiedzą doskonale, a Ci którzy dopiero się wybierają przekonają się, że „Będzie Fajnie”  bo Prezes stawia sobie za punkt honoru aby tak było 😀 W tym roku co prawda w ośrodku basenu nie będzie, ale za to wybierzemy się na taki, z którego będzie można korzystać 😀 Nie obędzie się oczywiście bez obozowej koszulki, ogniska, kiełbasek, parku linowego, gier i zabaw integracyjnych, aktywnie spędzonego czasu, nowych przyjaźni, doświadczeń, umiejętności i niezapomnianych wrażeń w międzynarodowym towarzystwie, ale to przecież wiecie 😀

Takie pytania też się pojawiały, więc od razu wyjaśniamy. Opiekunami i wychowawcami oczywiście będą Polacy z odpowiednimi uprawnieniami i długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, obóz zgłoszony jest do Kuratorium, a każdy uczestnik ubezpieczony na 50 000 PLN NNW.

Jak się zapisać?

Wygląda to tak: Ty lub Twoje dziecko chce wziąć udział w Summer Speed-ball Camp – Silesia 2017?

Wypełnij jak najszybciej ten formularz [FORMULARZ], a my wrócimy do Ciebie z regulaminem i kartą kwalifikacyjną. Pamiętaj – ilość miejsc jest ograniczona, a o tym czy weźmiesz udział decyduje kolejność zgłoszeń (wpłat zaliczki). Prezes pisał już o tym jak zaskoczyła go ilość zgłoszeń na obóz w Krakowie i jak się przejmował, że będzie za ciasno, tutaj za ciasno nie będzie bo ośrodek mieści określoną ilość ludzi i koniec.

Ile to kosztuje i dlaczego tak tanio?

Szczerze – nie mamy pojęcia ile kosztują obozy sportowe (w jakiejkolwiek dyscyplinie) z najlepszymi zawodnikami na świecie. Ciężko więc to do czegokolwiek porównać… Wiemy natomiast, że standardowe obozy sportowe kosztują około 1400-1900 zł. Nasza propozycja to 1370 zł za wszystko, czyli:

  • treningi z najlepszymi zawodnikami na Świecie
  • transfer Kraków – Międzybrodzie – Kraków
  • całodobową opiekę instruktorską i wychowawczą
  • wszystkie atrakcje na miejscu
  • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
  • wyżywienie – 3 posiłki dziennie
  • ubezpieczenie NNW (50 000 zł)
  • niezbędny sprzęt sportowy

To nie wszystko

Pamiętacie jeszcze Krakowski First European Speed-ball Camp?

Prezes pisał już tutaj jak zalała nas fala wiadomości z pytaniami „Kiedy znowu?!!?” Odpowiadając na nie jesteśmy po rozmowach z regionalnymi liderami w kilku miejscach w Polsce. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że zaproponujemy Wam cykliczność takiego wydarzenia jakie miało miejsce ostatnio w Krakowie. Dlatego też krótkie obozowe spotkania z intensywnymi treningami Speed-ball odbywać się będą  kilka razy w roku w różnych miejscach w  Polsce!!!

Dobry pomysł?

Najbliższy czyli już Drugi Europejski Speed-ball Camp zaplanowany został na 2-4 czerwca 2017 czyli weekend od razu po Dniu Dziecka. Tym razem jedziemy do Katarzyny Pawlaczyk z Rudnik. Kasia już ogarnęła nam noclegi w przecudnych okolicznościach przyrody i salę do treningów.

Cały weekend z transferem z Krakowa i z powrotem, noclegami, wyżywieniem, treningami, sprzętem, koszulką i wszystkimi gadżetami to 400 zł od osoby. Oczywiście zaprosimy gości z Europy i oczywiście znowu będzie się działo 😀

[FORMULARZ] zapisu na obóz do Rudnik!

NIESPODZIANKA!!!

I teraz najważniejsze! Jeżeli ktoś spełnia dwa poniższe warunki:

– jest zainteresowany wzięciem udziału w obu tych wydarzeniach,

– regularnie uczęszcza na zajęcia ze speed-ball i potrafi to udowodnić.

Dla niego cena za udział w obu Obozach to w sumie tylko 1700 zł (i tak – istnieje możliwość płatności w ratach).

Naszym zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać i pamiętajcie, że w obu przypadkach ilość miejsc jest ograniczona.

[FORMULARZ RUDNIKI]

[FORMULARZ SILESIA]

W przypadku pytań –> info@188.166.110.51/wp_old

Do zobaczenia,

Speed-ball Polska

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.