Aktualności

Jak coś robisz – rób to dobrze

Jak coś robisz – rób to dobrze

Ale żeby coś robić dobrze powinieneś:

Po pierwsze: Po prostu zacząć to robić!

Po drugie: Robić to wystarczająco długo i uczyć się na własnych błędach!

Czy robimy speed-ball dobrze? Nie wiem. Ale robimy jak umiemy najlepiej. Czy da się to zrobić lepiej? Na pewno! Ale trzeba robić, mylić się, poprawiać i robić dalej od nowa z nową wiedzą i doświadczeniem. Zaczęliśmy 3 lata temu, mnóstwo rzeczy po drodze się posypało. Mnóstwo rzeczy dało się zrobić lepiej. Teraz łatwo zauważyć co można było zrobić inaczej, czego trzeba było nie robić, albo zrobić szybciej, a gdzie poczekać. Komu nie trzeba było ufać, a komu wypadało zaufać od razu…

Sekret jest jednak tylko jeden: rób to, nie czekaj na odpowiedni moment, nie planuj: od jutra, od poniedziałku, od ferii, od wakacji, jak tylko skończę szkołę, po drugiej wypłacie, jak kupię auto…. nie czekaj, nigdy nie będzie odpowiedniejszego momentu niż teraz, zawsze znajdzie się wymówka. O wiele łatwiej jest znaleźć wymówkę dlaczego nie mogę czegoś zrobić, niż odpowiedź na nią, siłę i motywację do tego, aby się chciało. Jednak tylko Ci, którzy te odpowiedzi znajdują mają szansę na osiągnięcie sukcesu, na bycie w czymś najlepszym i takimi ludźmi trzeba się otaczać. Jest ich w naszej speed-ballowej rodzinie coraz więcej. Specjalistów – wariatów, którzy zabrali się za coś i robią to na tyle długo, że są w tym najlepsi.

Przykłady? JEDEN, ale najlepszy

www.apavm.pl
www.apavm.pl

Czy można powiedzieć, że jeżeli ktoś robi coś od 20 lat to jest w tym dobry? Czy wyobrażasz sobie, że będziesz trenować speed-ball 20 lat i nie będziesz w tym dobry? Czy 20 lat doświadczenia wystarczy?

Jeśli robisz to ciągle i wytrwale i jeśli ciągle udoskonalasz to co robisz, aby być najlepszym to jest bardzo duża szansa, że się uda! Agencja Promocji AVM ze Śląska to jedni z naszych największych przyjaciół i wzór do naśladowania: jak należy robić duże i małe imprezy. Pikniki, festyny, imprezy integracyjne, miejskie, firmowe, dla dzieci, dla dorosłych, festiwale, ostatnio gale… A do tego wszystkiego charakteryzują ich dwie rzeczy:

  1. Elastyczność – impreza na 3000 (trzy tysiące!!!) dzieci – nie ma problemu! Kameralna, uroczysta gala firmowa – prosimy bardzo! Mają się bawić? Mają się uczyć? Mają się integrować? – Po prostu to nazwij, a AVM Ci to ogarnie!
  2. Kochają Speed-ball 😀 – Pisaliśmy już o tym tutaj, gdyby nie AVM ostatni wyjazd kadry na tygodniowy trening we Francji stanąłby pod turbo-wielkim znakiem zapytania. Dlatego jeszcze raz dziękujemy za załatwienie i sfinansowanie transferów na trasie Kraków – Modlin – Kraków. AVM – jesteście wielcy.

A Ty, młody, czy nieco starszy człowieku, który to czytasz – pamiętaj – chcesz być w czymś dobry? Jest tylko jeden krok –>

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.