Pierwszy Turniej Speed-ball o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

W niedzielę, 22 lipca, na boisku przy plaży na Bagrach o godz. 11.00 rozpocznie się pierwsze takie wydarzenie w Polsce – Pierwszy Ogólnopolski Turniej w Speed-ball o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Speed-ball Polska, Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Krakowie, Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie, oraz Kancelarią Prezydenta Miasta Krakowa na boisku przy Plaży Bagry Wielkie odbędzie się Pierwszy Ogólnopolski Turniej w Speed-ball o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Profesora Jacka Majchrowskiego. Swój udział zapowiedzieli najlepsi polscy zawodnicy. Jednym z sędziów będzie specjalny gość z Egiptu – kolebki światowego speed-ballu! Dla zwycięzców oprócz pucharów i medali organizatorzy zapewnili cenne nagrody rzeczowe.

Z uwagi na lokalizację wydarzenia; plażę w niedzielę odwiedza nawet 4000 krakowian; organizatorzy zadbali aby nie był to tylko turniej ale również ciekawe i atrakcyjne wydarzenie dla plażowiczów.

Przewidziano:

  • strefę food-trucków
  • strefę nauki gry w speed-ball
  • szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i bezpieczeństwa nad wodą
  • możliwość zbadania składu masy ciała
  • zajęcia fitness/zumba z profesjonalnym instruktorem
  • konkursy z nagrodami dla plażowiczów

Prezydent Miasta Krakowa wraz z Organizatorami serdecznie zapraszają na to wydarzenie. Będzie to nie tylko możliwość zobaczenia jak grają najlepsi polscy zawodnicy, ale również bardzo ciekawa opcja na spędzenie niedzieli – mimo że w środku miasta to na plaży i sportowej atmosferze!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.