Aktualności

Kalendarz obozów na 2017

Jest nas coraz więcej i wygląda na to, że podobają wam się nasze obozy. Oto daty które w 2017 koniecznie powinieneś sobie zarezerwować.

Moi drodzy speed-balliści, zawodnicy, trenerzy, ambasadorzy, sympatycy, członkowie, dzieciaczki, i wszyscy dla których speed-ball coś znaczy. Zbliża się Pierwszy Europejski Speed-ball Camp – Kraków 2017, a razem z nim kolejne wyzwania, stresy i znaki zapytania. Przede wszystkim jednak radość, że znów się zobaczymy i znów w większym gronie 😀

A przecież jak już wspominałem w jednym filmie, to dopiero początek:

Coraz konkretniej zarysowują się plany kolejnych wyjazdów, zawodów i turniejów na ten rok. Szczegóły będą pojawiać się właśnie tutaj w odpowiednim czasie. Już dzisiaj jednak bardzo Was proszę: zaplanujcie sobie wolny czas na wakacyjne obozy – tak, liczba mnoga jest nieprzypadkowa. W planie są dwa obozy, jeden na początku wakacji, drugi na ich końcu. Będą dwa ponieważ: po pierwsze jest nas coraz więcej, a po drugie dzięki wyjazdom z Wami na narty uświadomiłem sobie, że chcecie jeździć z nami na obozy nie tylko dlatego, że gramy w speed-ball, ale dlatego, że robimy fajne rzeczy i robimy je dobrze.

Kiedy?

Dlatego też obóz w terminie 02-10 lipca 2017 będzie obozem sportowo – rekreacyjnym z elementami speed-ball. Obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Dzieci które chcą dobrze i aktywnie spędzić czas, czyli zdobyć górę, popływać w basenie, zjeść kiełbaskę z ogniska, pobawić się w podchody, czy pograć w gry zespołowe i indywidualne w gronie rówieśników. Oczywiście wszystko pod okiem doświadczonych trenerów i opiekunów, a przy okazji nauczyć się lub podszkolić swoje umiejętności w speed-ball.

Drugi obóz zaplanowany na 22-29 sierpnia 2017 będzie powtórką obozu z zeszłego roku, tylko bardziej, lepiej, więcej i weselej.

Egipcjanie będą na pewno, nie zapeszajmy, ale może się okazać, że nie tylko oni przylecą do nas z Afryki 😀 Ten wyjazd będzie już stricte speed-ballowy, czyli przylatują z innego kontynentu najlepsi zawodnicy na świecie, po to aby nauczyć nas wszystkiego co potrafią. Dlatego też ten termin powinni sobie zarezerwować zawodnicy, trenerzy i wszyscy speed-balliści, którzy chcą w stosunkowo krótkim czasie pod okiem najlepszych podnieść swoje umiejętności.

Gdzie?

Obozy nie będą tam gdzie ostatnio, będą w miejscu o lepszym standardzie, z większą ilością atrakcji i lepszym dojazdem. Szczegóły zostaną podane wkrótce. Proszę Was jednak już teraz: zarezerwujcie sobie terminy, bo widzę ile osób interesuje się speed-ballem i przykro byłoby gdyby brakło dla Ciebie miejsca. Dlatego też proszę, śledźcie Speed-ball Polska na FB. Tam za około 2 – 3 tygodnie pojawi się informacja o zapisach na obozy. A jeśli chcesz już teraz zarezerwować sobie miejsce na jeden z powyższych, po prostu napisz nam o tym maila na info@188.166.110.51/wp_old.

To oczywiście nie wszystko

W trakcie Pierwszego Europejskiego Speed-ball Campu może się okazać, że w tym roku czeka nas jeszcze wyjazd na obóz do Francji… Czekają nas też oczywiście Drugie Mistrzostwa Polski, oraz wyjazd na kolejne Mistrzostwa Świata, które w tym roku zaplanowane zostały na koniec października w …. EGIPCIE! Tak! znowu będzie ciepło i słonecznie! Myślę, że po obejrzeniu materiału z Krakowa i Tunezji nikt nie ma wątpliwości czy warto się poświęcić i potrenować.

Teraz jednak najważniejsze są przygotowania do Europejskiego Campu w Krakowie. Trzymajcie kciuki bo frekwencja nas zaskoczyła, a przecież nie odmówię komuś kto chce wziąć udział… Dlatego pracy mamy sporo, ale na pewno napiszę jeszcze przed obozem.

Do usłyszenia,

Człowiek Speed-ball Przemysław Wolan

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.