Aktualności

Drugie Mistrzostwa Polski w Speed-ball

23-24 września 2017 w Krakowie już drugi rok z rzędu w ruch pójdą piłki i rakietki. Speed-balliści z całej Polski będą walczyć o najlepsze miejsca na podium w czasie II Mistrzostw Polski. Rozgrywki będą odbywać się w dwóch konkurencjach w trzech kategoriach wiekowych

Mnóstwo pracy

Za nami już tygodnie pracy, inicjatorów, wykonawców, liderów, koordynatorów… Przed nami jeszcze dużo – trzeba to wszystko skoordynować. Samych zawodników będzie ponad 100! Każdy zagra co najmniej kilka meczy, o każdego trzeba odpowiednio zadbać. Na szczęście mamy wokół siebie coraz więcej profesjonalistów, którzy nad tym czuwają.

Speed-ball rośnie w siłę

Dzięki zaangażowaniu i oddaniu odpowiednich ludzi i umiejętności zarażania innych swoją pasją, speed-ball w tym roku przeżywa rozkwit i objął działaniem już całą Polskę! Do Krakowa na Mistrzostwa przyjeżdżają zawodnicy ze wszystkich województw! Wyobraź sobie tylko podróż nastoletnich zawodników z Pucka, czy Czarnej Białostockiej przez całą Polskę do Krakowa, aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły między innymi TVP3 oraz RMF MAXXX! Zawodnicy będą walczyć o podium w dwóch konkurencjach: grze singlowej, oraz super solo. Klasyfikacja kobiet i mężczyzn prowadzona będzie z podziałem na wiek zawodników i zawodniczek. Zaplanowano turnieje U13 oraz U18. Jednak najwięcej emocji będzie towarzyszyć meczom w kategorii OPEN, ponieważ zwycięzcy tego turnieju, będą reprezentować nasz kraj w październiku na Mistrzostwach Świata w Egipcie.

Trzymaj kciuki i przyjdź kibicować

Masz swoich faworytów? Kibicujesz komuś konkretnemu? A może po prostu chciałbyś na własne oczy zobaczyć jak wygląda speed-ball na najwyższym poziomie i poznać ludzi, którzy już miesiąc później pojadą walczyć o medale?

Zapraszamy!!!

Kraków ul. Aleksandry 17

Sobota i Niedziela 23-24.09.2017

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.