Aktualności

Nie wiesz jak? Na przykład tak!

Nie wiesz jak? Na przykład tak!

– Słuchaj, bo robicie naprawdę fajne rzeczy. Bo te dzieciaki w końcu mają ochotę się poruszać. Mi by przecież do głowy nie przyszło, że dzięki prostemu sortowi mogę mieć znajomych w Japonii, czy Indiach… A oni mają! No przecież to jest inny kontynent, przecież to się może kiedyś przydać, no nie?

– No pewnie tak… 😀

– Podoba mi się to! Dobre to jest. I ja bym chciał jakoś pomóc, jakoś się zaangażować… Tylko wiesz, czasu wiecznie brakuje i przelewu też Wam nie zrobię bo przecież mam na co wydawać…

– No, ale…

– No właśnie co „ale”? Da się jakoś pomóc jak ani czasu, ani kasy?

– Pewnie, że się da! I jeszcze moment idealny! W zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Młodzi Młodym i dzięki temu możesz przy okazji rozliczeń swoich PIT-ów przekazać 1% podatku właśnie na rozwój Speed-ball Polska. W zeszłym roku w ten sposób zebraliśmy ponad 700 zł!!! Właśnie dzięki temu możemy robić takie treningi, obozy czy wyjazdy w takich cenach!

– AAA… Aha! No to już! To co ja mam zrobić?

– W sumie to proste 🙂

Jak rozliczasz PIT ręcznie to w odpowiednim miejscu wystarczy wpisać:

Numer KRS: 0000270261

i Cel szczegółowy 1%: SB Polska 5251

tak jak tutaj:

Możesz też użyć programu do rozliczania gotowego do pobrania tutaj:

I już i gotowe!

Jeśli Państwo też uważacie, że warto, że to co robimy jest słuszne i dobre, że to na prawdę nie chodzi tylko odbijanie piłeczki rakietką, to gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku właśnie na ten cel. Wystarczy postępować tak jak opisano powyżej. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za wsparcie i obiecujemy, że TO DOPIERO POCZĄTEK!

 

Zarząd Speed-ball Polska

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.